Už se netrapte s autem, když jdete pít

Nastal páteční večer, co dělat? Jít s kamarády do hospody? Plánujete pořádnou akci? Nebo byste rádi někoho navštívili? Romantická večeře s přítelkyní, manželkou? Nebo jen sraz s „kámošema“, na jedno? Či sraz s kolegy? Svatba? Narozeniny, svátky, křtiny, to všechno jsou události, na kterých se většinou popíjí alkohol. Jenomže v tom může nastat drobný zádrhel. Ne každému se chce cestovat tramvají či metrem nebo nemá tu možnost či to událost nedovoluje. V těchto případech je nejlepší zvolit jinou metodu. Možná jste o ní už slyšeli nebo třeba zatím jste ještě neměli možnost se s ní seznámit, tak Vám ji představíme. Je to odvoz vozidla. Jak to celé funguje?

řidič auto

Dopravíte se někam automobilem, popíjíte a pak si zavoláte odvoz vozidla.

Přijeli jste na párty svým vozem? Pili jste nealko, ale nějak se to zvrtlo?

Právě v těchto případech se nejvíce a nejčastěji hodí odvoz auta https://convoy.cz/odvoz-vozu/.

Celé to funguje velice jednoduše. Někam se dopravíte vlastním automobilem, tam si klidně budete popíjet alkohol, ale na zpáteční cestu si zavoláte službu, která Vás a Váš vůz dopraví tam, kam si řeknete, většinou to bývá domů. V kteroukoliv denní i noční hodinu, kdekoliv v našem hlavním městě. Musíte samozřejmě předem nahlásit patřičné údaje, jako místo, kde chcete naložit, kam se pojede, jakým vozem a v kolik hodin. Pak už je to snadné, počkáte na naše auto a řidiče, jeden řidič vystoupí, nastoupí do Vašeho vozu a odveze ho s Vámi tam, kam budete chtít, pak vystoupí a nastoupí do vozidla, které pojede za Vámi s druhým řidičem. Vy jste doma a všichni jsou spokojení.

párty

Náhodné případy. Ještě častěji než na plánované akce narazíme na náhodné příhody. Jdete si někam sednout na jídlo, potkáte tam bandu kamarádků, se kterými jste se dlouho neviděli, a je to. Pozvou Vás na jednoho panáka, Vy to musíte otočit a zábava je najednou v plném proudu. Co potom s automobilem? Řídit už rozhodně nemůžete a také nesmíte, takže domů pěšky, tramvají či metrem. Nebo autobusem, pokud je to vzdálenější okraj města, kam se jiným způsobem nedostanete a na druhý den, samozřejmě, až budete naprosto střízliví, musíte jít zase pro auto a pátrat, kde jste ho nechali. Zbytečná cesta v noci domů a pak ráno zase pro vůz. To se vůbec nevyplatí. Navíc toho stráveného času na cestách a pak ten pocit, že máte automobil zaparkovaný celou noc a celý den někde, kde ani nevíte, jestli Vám ho neukradnou.