Nutná pomoc při nepojízdné pracovní dodávce

Pracujete jako živnostník a ke své práci dennodenně využíváte pracovní dodávku? Už jste na ní zvyklí a nedokázal byste si bez ní svou práci představit? Vozíte v ní veškeré pracovní nářadí a materiál. Čas od času se stane, že se auto porouchá nebo dojde k dopravní nehodě. Co dělat v takových situacích, kdy je vaše auto nepojízdné a vy musíte dodržet termíny, které máte nasmlouvané? Prodloužení práce vám naruší další objednávky a zákazníci budou naštvaní, že práce není včas.

dělník

V takovém případě vám rádi pomůžeme stačí, když se na nás obrátíte s požadavkem o zapůjčení některé z našich dodávek. Půjčovna dodávek Brno vám ráda vyhoví. K zapůjčení vám bude stačit pár základních věcí.

Občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B s platností nejméně jeden rok, abychom věděli, že jízdu vozem zvládáte. Vratnou kauci ve výši od pěti do deseti tisíc podle toho, zda budete vůz potřebovat pouze pro Českou republiku nebo vás bude následovat i do zahraničí. Tím se myslí do zemí Evropské unie. Když budete půjčovat vozidlo na firmu je ještě potřeba výpis z obchodního rejstříku a živnostenský list.

dodávka

Auta mají speciální sledovací zařízení proti odcizení nebo zneužití vozidla. Dále jsou vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku a neomezený počet kilometru. Při zapůjčení nabízíme i stěhovací techniku, když byste půjčovali dodávku za účelem stěhování bytu či domu. Nejmenší auto, které půjčujeme je osobní vůz Škoda Fabia. Dále pak máme větší jako jsou Citroen Jumper, Peugeot Boxer, Renault Master, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato, Iveco Daily a mnoho dalších. Jednotlivé auta se liší rozměry nákladního prostoru. V nabídce máme i Ford Transit Long mikrobus s devíti místy a Peugeot Boxer Valník. Na našich stránkách najdete u každého vozu obsah motoru, kapacitu míst, množství zatížení a zda je auto vybaveno klimatizací, tempomatem a dalšími věcmi. Neváhejte a v nemilých situacích se na nás obraťte.